BREED MOTORISCH ONDERLEGDE HOOFDTRAINER VOOR DE MUNKEYS

Vacatures

Voor onze allerjongste leden, onze 4- en 5 jarigen zoeken we een enthousiaste hoofdtrainer! Als ‘hoofdtrainer Munkeys’ bereid je breed motorische trainingen voor. Je zorgt tijdens de training voor de organisatie van de training zodat de aanwezige ouders en jeugdleden die meehelpen met de trainingen zich volledig kunnen richten op het trainen van de Munkeys.


Wat moet je weten?

De groep start met 20 enthousiaste Munkeys en zal vanaf de start van het seizoen verder uitgebreid worden. De Munkeys trainen op woensdagmiddag tussen 16.00-17.00. Het veldseizoen bedraagt 25 trainingsweken (vanaf 18 augustus t/m november & van maart t/m juni).


Over een eventuele (vrijwilligers)vergoeding gaan we graag met je in gesprek!


Denk jij dat je hiervoor de geschikte persoon bent én wil jij bijdragen om de jeugdopleiding weer een stapje verder te brengen? Neem dan contact op met onze trainingscoördinator Matthijs via: TMjongstejeugd@hctilburg.com.