Trainingsschema

Senioren
D02
20:00 - 21:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Jaap Hoogveld
Opmerkingen
DD Competitie
20:30 - 22:00
KG 1
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ07
20:30 - 22:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Pleun van de Rande
Opmerkingen
Junioren A
MA03
19:30 - 20:30
KG 5 - AB
Trainer(s)
Lysanne van Dorp
Opmerkingen
MA05
19:00 - 20:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Marc de Kok
Opmerkingen
MA07
19:00 - 20:30
KG 6 - CD
Trainer(s)
Dani van Dijk
Opmerkingen
MA08
19:30 - 20:30
KG 6 - AB
Trainer(s)
Aart van Stiphout
Opmerkingen
MA09
19:30 - 20:30
KG 7 - CD
Trainer(s)
Pleun van de Rande
Opmerkingen
Junioren B
MB02
19:30 - 21:00
KG 2 - AB
Trainer(s)
Martin Boudestein
Roel Scheepers
Opmerkingen
MB04
18:00 - 19:30
KG 5 - AB
Trainer(s)
Roxy Moerenhout
Opmerkingen
MB05
19:00 - 20:30
KG 5 - CD
Trainer(s)
Hans van Korven
Ray van der List
Opmerkingen
MB07
18:30 - 19:30
KG 7 - AB
Trainer(s)
Luc Daniels
Ilse Jongbloets
Opmerkingen
MB09
18:00 - 19:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Tim Geloudemans
Minou Breedijk
Opmerkingen
MB13
19:30 - 21:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Freek van der Aa
Opmerkingen
Junioren C
MC02
18:30 - 20:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Frank Sanders
Mikki Roberts
Opmerkingen
MC03
18:00 - 19:30
KG 2 - CD
Trainer(s)
Coen Jongbloets
Roy Coehorst
Opmerkingen
MC04
18:00 - 19:30
KG 2 - AB
Trainer(s)
Bart Neutkens
Jeroen Mutsaers
Mike Kriellaars
Opmerkingen
MC05
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Remco van Buren
Opmerkingen
MC06
17:30 - 19:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Pip van Erven
Opmerkingen
MC10
17:30 - 19:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Remco Manders
Opmerkingen
Junioren D
MD01
18:30 - 20:00
KG 3 RABO - AB
Trainer(s)
Bart Ghering
Dewi Janssens
Opmerkingen
MD02
18:30 - 20:00
KG 3 RABO - CD
Trainer(s)
Danny Sparidaens
Maikel Verharen
Peter Mulders
Opmerkingen
MD04
18:00 - 19:30
KG 6 - AB
Trainer(s)
Remco van Buren
Opmerkingen
MD05
18:00 - 19:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Meeke Zemack
Roel Scheepers
Tony Goewie
Opmerkingen
MD10
18:30 - 19:30
KG 7 - CD
Trainer(s)
Nathan Sahuleka
Opmerkingen
MD12
18:00 - 19:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Jente de Kok
Linde Snijders
Opmerkingen
Senioren
H01
16:30 - 18:30
KG 3 RABO
Trainer(s)
Dennis Dijkshoorn
Jeroen Delmee
Joep van Nuland
Opmerkingen
H01
20:00 - 22:00
KG 3 RABO
Trainer(s)
Dennis Dijkshoorn
Jeroen Delmee
Joep van Nuland
Opmerkingen
H02
21:00 - 22:30
KG 2 - AB
Trainer(s)
Joeri Wouters
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
KG 2 - CD
Trainer(s)
Teun Specken
Opmerkingen
H04
20:30 - 22:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H06
20:30 - 22:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
21:00 - 22:30
KG 7 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H11
20:30 - 22:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Nard Schrama
Opmerkingen
HVA
20:30 - 22:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Thijs Schraven
Opmerkingen
HVB
20:30 - 22:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
HVC
20:30 - 22:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA01
19:30 - 21:00
KG 2 - CD
Trainer(s)
Mark den Brok
Michel van den Broek
Opmerkingen
JA02
19:00 - 20:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Arjan Lemmers
Jurgen van Herp
Opmerkingen
Junioren B
JB02
19:00 - 20:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Jip Suijs
Opmerkingen
Junioren C
JC01
17:00 - 18:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Joep van Nuland
Teun Specken
Opmerkingen
Overig
Extern Verhuur
21:30 - 23:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
SHOT
Extern Verhuur
22:00 - 23:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
SHOT
Sportklas
15:00 - 16:30
KG 3 RABO
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Kinderstad
16:00 - 17:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen