Commissies

01. Bestuur

Rob Kluyt
Voorzitter
 
Floris van der Heijden
Secretaris
 
Erwin Donders
Penningmeester
 
Mayke Brouwers
Hockey
 
Bart Schraven
Accommodatie
 

02. Staf

Nick Klaassen
Algemeen Manager
 
Ton Spaninks
Office Manager
 
Nataschja de Jong
Back Office
 
Thom Kuijsters
Assistent Technisch Manager
 

03. Ledenadministratie

Monique Loos
Financieel, Contributie en Aanmaningen
Christel de Kok
Senioren en Veteranen
Dimitri Musters
Jongste Jeugd
Monique Loos
Zaalhockey, Scheidsrechters, Coaches en Vrijwilligers
Monique Loos
Recreanten, jeu de boule
Monique Loos
Voorzitter, Algemene zaken, Tophockey
Simone Willems
Jeugd

04. Vertrouwenscontactpersonen

Nelleke Boelhouwer
Vertrouwenscontactpersoon
Esther de Beer
Vertrouwenscontactpersoon

05. VeiligSportKlimaat (VSK)

Algemeen

Hans Krielaart
Voorzitter
Irene Dekker
Algemeen
Ton Spaninks
Algemeen
Angele Smulders
Algemeen
Evelien Smits
Algemeen
Mireille de Smet
Algemeen

07. Sponsoring

Patrick van den Hoek
Voorzitter
Geert Loevendie
Secretaris
Addie de Jong
Penningmeester
Jeroen Beurskens
Accountmanagement
Nard Schrama
Accountmanagement
Gerwin Vos
Accountmanager
Frans van Ierland
Accountmanager

08. Media en Communicatie

Natasja Staal
Voorzitter
Wineke van Aalten
Nieuwsbrief en social media
Geertje Braam
Content website en evenementen

09. Narrowcasting

Rogier Balk
Algemeen
Joop Ongenae
Algemeen

10. ICT

Freek van den Heuvel
Voorzitter
Stephan Lampe
Algemeen
Robertino van Berkel
Algemeen
Kais Khanfir
Algemeen
Mark Jansen
Algemeen
Ton Spaninks
LISA applicatiebeheer
 

11. Archief

Bernard Verbunt
Algemeen

12. Materialen

Lars Depmann
Voorzitter
Lars Depmann
Keepersmateriaal en maskers
Koen Eversteijn
Keepersmateriaal en maskers
Alexander le Maire
Keepersmateriaal en maskers
Bart Ghering
Keepersmateriaal en maskers

13. Scheidsrechters

Marc Vintges
Jeugd
Martin van der Wind
Jeugd
Kais Khanfir
Senioren
Jorrit Peters
Opleiding
Ron Gielen
Technische ondersteuning

14. Evenementen

Familietoernooi

Karen de Roos
Coördinator
Ingrid Krielaart
Algemeen
Ellen Smulders-Ketelaars
Algemeen
Angelique Ackens-Venmans
Algemeen

HCTD

Erik van Zundert
Algemeen

JEC 2.0

Nancy Dielen
Voorzitter
Eric van Rijn
Secretaris
Erwin Donders
Penningmeester
Simone van de Velde
Algemeen
Laurens van Dongen
Algemeen
Ronald Daems
Algemeen
Josien Hamers
Algemeen

MiniSlotDag

Louis van Stralendorff
Voorzitter
Hubert Verster
Penningmeester
Rebecca van Emden
Algemeen
Nard Beekmans
Algemeen
Bas Bierens
Algemeen

NK Shoot Out

Tom Rietbergen
Voorzitter
Francis Borsten
Algemeen
Marcel van Woensel
Algemeen
Evelien Smits
Algemeen
Lysanne van Dorp
Algemeen

TCR International Kruikentournament

Karin Houweling
Voorzitter
Wieteke de Jong
Secretaris
Cilla Kleijn-Werkman
Penningmeester
Fer Finders
Sponsoring
Lenneke de Jong
Performance en Design
Rick Houweling
Sponsoring

15. Jeu de Boules - La Boule Progressive

Frank Verschuuren
Voorzitter
Susanne van Raamsdonk
Secretaris
Ankie Dekkers
Penningmeester
Inky van Gastel-Keyzer
Algemeen

16. Zaalhockey

Ingrid Krielaart
Voorzitter
Danielle Leusink
Penningmeester
Frank Verlinde
Scheidsrechters
Danielle Leusink
Zaalwachten
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
Frank Schuermans
communicatie en algemeen
Daniëlle Daems
Algemeen

17. Jeugd

Thom Kuijsters
Assistent Technisch Manager
 

Jeugdcommissie

Harry Smulders
Voorzitter
 
Remco Wijngaarden
Secretaris
 
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
 
Mireille de Smet
Wedstrijdplanning
 
Ellen Smulders-Ketelaars
Lijncoördinator jongens A en B
 
Joost Eekelaar
Lijncoördinator jongens C en D
 
Bianca Simjouw - Fouchier
Lijncoördinator meisjes A
 
Pascale Bauer
Lijncoördinator meisjes B
 
Ankie Tooten
Lijncoördinator meisjes C
 
Renger Brouwer
Lijncoördinator meisjes D
 
Dick Siemerink
Lijncoördinator meisjes D
 
Albertine Koops-staas
Gastoudercoördinator
 

Jongste Jeugd

Cengo Ulusan
Voorzitter
 
Mark Jansen
Secretaris
 
Tony Goewie
Wedstrijdplanning
 
Michelle Harts
Lijncoördinator 8-tal teams (E8 jeugd)
 
Leon Arets
Lijncoördinator 8-tal teams (E8 jeugd)
 
Thomas Kramer
Lijncoördinator 3-tal teams (F jeugd)
 
Dennis Kras
Lijncoördinator MUNKEY (G-jeugd)
 
Chantal den Brok
Lijncoördinator MUNKEY (G-jeugd)
 
Danny Sparidaens
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Susanne Verschuuren
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Dennis Kras
lijncoördinator trainingsgroep jongste jeugd
 
Chantal den Brok
lijncoördinator trainingsgroep jongste jeugd
 

Keepersschool

Kai Zaoui
Coördinator
Claudette Verhoeven
Algemeen

18. Senioren

Elftal Dames

Nicolle Gielen
Algemeen

Elftal Heren

Aart Beerens
Algemeen

Jong Senioren

Monique Haans
Algemeen
Daniëlle Bosmans
Algemeen

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Ron Gielen
Wedstrijdplanning
Frank van Sprang
Wedstrijdtafel

21. Tophockey

Tim Delmée
Secretaris
 
Willem Gassner
Heren-1 / Dames-1
 
Willemijn Reinders
Hockey school
 
Willemijn Reinders
Topsportklas
 
Carlo van Pelt
Communicatie
 
Bart Neutkens
Hockey school
 

22. Financieel Advies Commissie

Linda van Hoof

Anouk van Eijk

Ton van Abeelen

23. Recreanten

Geert Donker

24. EHBO Commissie

Myriam Arends
Coördinator
Albertine Koops-staas

Francis Borsten

25. Vrijwilligers Commissie

Saskia Brock
Voorzitter
Joris de Kort
Algemeen
Rebecca van Emden
Algemeen