Commissies

01. Bestuur

Rob Kluyt
Voorzitter
 
Harm Schampers
Secretaris
 
Erwin Donders
Penningmeester
 
Jeroen Damen
Hockey
 
Bart Schraven
Accommodatie
 
Mark van Kempen
Juridische zaken
 
Carlo Korssen
Digital en innovatie

02. Staf

Ton Spaninks
Office Manager
 
Thom Kuijsters
Assistent Technisch Manager
 

03. Ledenadministratie

Monique Loos
Financieel, Contributie en Aanmaningen
Christel de Kok
Senioren en Veteranen
Dimitri Musters
Jongste Jeugd
Monique Loos
Zaalhockey, Scheidsrechters, Coaches en Vrijwilligers
Monique Loos
Recreanten, jeu de boule
Monique Loos
Voorzitter, Algemene zaken, Tophockey
Simone Willems
Jeugd

04. Vertrouwenscontactpersonen

Nelleke Boelhouwer
Vertrouwenscontactpersoon
Esther de Beer
Vertrouwenscontactpersoon

05. VeiligSportKlimaat (VSK)

Algemeen

Irene Dekker
Algemeen
Ton Spaninks
Algemeen
Evelien Smits
Algemeen

07. Sponsoring

Patrick van den Hoek
Voorzitter
Geert Loevendie
Secretaris
Addie de Jong
Penningmeester
Jeroen Beurskens
Accountmanagement
Nard Schrama
Accountmanagement
Gerwin Vos
Accountmanager
Frans van Ierland
Accountmanager

08. Media en Communicatie

Natasja Staal
Voorzitter
 
Geertje Braam
Content website en evenementen
Edwin Verhoeven
Algemeen
Claudette Verhoeven
Algemeen

09. Narrowcasting

Rogier Balk
Algemeen
Joop Ongenae
Algemeen

10. ICT

Freek van den Heuvel
Voorzitter
Stephan Lampe
Algemeen
Robertino van Berkel
Algemeen
Kais Khanfir
Algemeen
Mark Jansen
Algemeen
Ton Spaninks
LISA applicatiebeheer
 

11. Archief

Bernard Verbunt
Algemeen

12. Materialen

Alexander le Maire
Voorzitter
Koen Eversteijn
Keepersmateriaal en maskers
Alexander le Maire
Keepersmateriaal en maskers

13. Scheidsrechters

Jorrit Peters
Senioren
Kais Khanfir
Senioren
Sandor Moors
Jeugd
Ronald Daems
Jeugd
Frank Verlinde
Jeugd
Ferenc de Kock
Jeugd
Jorrit Peters
Opleiding
Ron Gielen
Technische ondersteuning

14. Evenementen

Familietoernooi

Karen de Roos
Coördinator
Ingrid Krielaart
Algemeen
Ellen Smulders-Ketelaars
Algemeen
Angelique Ackens-Venmans
Algemeen

HCTD

Erik van Zundert
Algemeen

MiniSlotDag

Louis van Stralendorff
Voorzitter
Hubert Verster
Penningmeester
Rebecca van Emden
Algemeen
Nard Beekmans
Algemeen
Bas Bierens
Algemeen

NK Shoot Out

Tom Rietbergen
Voorzitter
Marcel van Woensel
Algemeen
Evelien Smits
Algemeen
Lysanne van Dorp
Algemeen

TCR International Kruikentournament

Karin Houweling
Voorzitter
Wieteke de Jong
Secretaris
Cilla Kleijn-Werkman
Penningmeester
Fer Finders
Sponsoring
Lenneke de Jong
Performance en Design
Rick Houweling
Sponsoring

15. Jeu de Boules - La Boule Progressive

Frank Verschuuren
Voorzitter
Susanne van Raamsdonk
Secretaris
Ankie Dekkers
Penningmeester
Inky van Gastel-Keyzer
Algemeen

16. Zaalhockey

Joris Salden
Voorzitter
Mirjam Westerhoff-Broeders
Secretaris
Frank Verlinde
Scheidsrechters
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
Thom Kuijsters
Planning trainingen
Mirjam Westerhoff-Broeders
Wedstrijdplanning

17. Jeugd

Thom Kuijsters
Assistent Technisch Manager
 

Jeugdcommissie

Remco Wijngaarden
Secretaris
 
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
 
Mirjam Westerhoff-Broeders
Wedstrijdplanning
 
Charlotte Verschuuren
Lijncoördinator jongens A en B
 
Joost Eekelaar
Lijncoördinator jongens C en D
 
Dani van Dijk
Lijncoördinator meisjes A
 
Pascale Bauer
Lijncoördinator meisjes B
 
Cindy van der Bruggen
Lijncoördinator meisjes B
 
Ankie Tooten
Lijncoördinator meisjes C
 
Renger Brouwer
Lijncoördinator meisjes D
 
Albertine Koops-staas
Gastoudercoördinator
 

Jongste Jeugd

Mark Jansen
Secretaris
 
Michelle Harts
Lijncoördinator 8-tal teams (E8 jeugd)
 
Leon Arets
Lijncoördinator 8-tal teams (E8 jeugd)
 
Caroline van Esch
Lijncoördinator 3-tal teams (F jeugd)
 
Kim Bevort
Lijncoördinator MUNKEY (G-jeugd)
 
Chantal den Brok
Lijncoördinator MUNKEY (G-jeugd)
 
Danny Sparidaens
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Susanne Verschuuren
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Chantal den Brok
lijncoördinator trainingsgroep jongste jeugd
 
Tony Goewie
Wedstrijdplanning
 

Keepersschool

Kai Zaoui
Coördinator
Claudette Verhoeven
Algemeen

18. Senioren

Elftal Dames

Nicolle Gielen
Algemeen

Elftal Heren

Aart Beerens
Algemeen

Jong Senioren

Paul Schoutens
Heren
Nicolle Gielen
Dames

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Ron Gielen
Wedstrijdplanning
Jorrit Peters
Wedstrijdplanning
Frank van Sprang
Wedstrijdtafel

21. Tophockey

Tim Delmée
Secretaris
 
Willem Gassner
Heren-1 / Dames-1
 
Willemijn Reinders
Hockey school
 
Willemijn Reinders
Topsportklas
 
Bart Neutkens
Hockey school
 

22. Financieel Advies Commissie

Linda van Hoof

Anouk van Eijk

Ton van Abeelen

23. Recreanten

Geert Donker

25. Vrijwilligers Commissie

Saskia Brock
Voorzitter
Joris de Kort
Algemeen
Rebecca van Emden
Algemeen