Wedstrijden

Dames
ZD01 - MOP D1
11:00
Thuis
ZD01 - Venlo D1
14:00
Uit
ZD02 - Were Di Tilburg D2
14:00
Thuis
ZD02 - Oranje-Rood Oranje-Rood D2
16:30
Thuis
ZD05 - Were Di Tilburg D3
14:00
Thuis
ZD05 - Berkel Enschot Berkel-Enschot D2
15:40
Uit
ZD14 - Heeze D4
13:20
Uit
ZD14 - Don Quishoot D8
14:10
Thuis
ZDJ01 - Rosmalen DJ1
16:30
Thuis
ZDJ01 - H.O.D. DJ1
18:10
Thuis
ZDJ03 - Weert DJ2
16:30
Thuis
ZDJ03 - Push DJ1
18:10
Thuis
ZDJ05 - Weert DJ3
18:00
Thuis
ZDJ05 - son DJ2
18:50
Uit
Meisjes A
ZMA04 - MHCdeDommel MA1
14:50
Thuis
ZMA04 - Des MA2
15:40
Uit
Meisjes B
ZMB13 - Etten-Leur MB6
19:00
Thuis
Fluiten: Frank Schuermans en 1 x Team Scheidsrechter
ZMB13 - Hilvarenbeek MB4
20:40
Thuis
Fluiten: Frank Schuermans en 1 x Team Scheidsrechter
Meisjes C
ZMC03 - Drunen MC1
11:30
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock en 1 x Team Scheidsrechter
ZMC03 - MEP MC2
13:10
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock en 1 x Team Scheidsrechter
ZMC04 - Waalwijk MC1
16:05
Uit
ZMC04 - mhct MC21C
16:55
Thuis
ZMC05 - Were Di Tilburg MC2
09:00
Uit
ZMC05 - Hilvarenbeek MC1
09:50
Thuis
ZMC07 - Berkel Enschot Berkel-Enschot MC4
12:20
Thuis
ZMC07 - Des MC3
13:10
Uit
ZMC11 - Waalwijk MC2
09:00
Thuis
Fluiten: Savvon Arends
ZMC11 - Nuenen MC3
10:40
Thuis
Fluiten: Savvon Arends
ZMC21c - Push MC21C
09:00
Uit
ZMC21c - Den Bosch MC21C
09:50
Uit
Meisjes D
ZMD06 - Warande MD2
09:15
Uit
ZMD06 - Pelikaan MD2
10:05
Thuis
ZMD09 - Warande MD4
14:15
Uit
ZMD09 - Waalwijk MD3
15:05
Uit
Heren
ZH01 - MEP H1
17:00
Thuis
ZH01 - zwartwit H1
19:00
Uit
ZH02 - Push H2
16:30
Uit
ZH02 - zwartwit H2
18:10
Uit
Jongens A
ZJA04 - MHCdeDommel JA1
17:45
Uit
ZJA04 - Vlijmen JA1
18:35
Uit
Jongens B
ZJB04 - HCGR JB1
14:00
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire en Tom Hoepelman
ZJB04 - Etten-Leur JB2
15:40
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire en Tom Hoepelman
Jongens C
ZJC03 - Drunen JC1
12:20
Uit
ZJC03 - Push JC3
13:10
Uit
ZJC21c - Den Bosch JC21C
12:20
Uit
ZJC21c - zwartwit JC21C
13:10
Uit
Jongens D
ZJD02 - Den Bosch JD3
09:00
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Rik Gosens
ZJD02 - Pelikaan JD1
10:40
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Karsten van Dongen
ZJD03 - HOCO JD2
11:30
Thuis
Fluiten: Marijn Mols
ZJD03 - Berkel Enschot Berkel-Enschot JD1
13:10
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Den Bosch JD3 - Pelikaan JD1
09:50
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Thijs van Woensel
ZAALBLOK - ZAAL Nuenen MC3 - Waalwijk MC2
09:50
Thuis
Fluiten: Savvon Arends
ZAALBLOK - ZAAL HOCO JD2 - Berkel-Enschot JD1
12:20
Thuis
Fluiten: Marijn Mols
ZAALBLOK - ZAAL MEP MC2 - Drunen MC1
12:20
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Ferenc de Kock
ZAALBLOK - ZAAL Were Di D3 - Berkel-Enschot D2
14:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Etten-Leur JB2 - Gilze-Rijen JB1
14:50
Thuis
Fluiten: Tom Hoepelman en Jean Paul Gregoire
ZAALBLOK - ZAAL Push DJ1 - Weert DJ2
17:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL HOD DJ1 - Rosmalen DJ1
17:20
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Etten-Leur MB6 - Hilvarenbeek MB4
19:50
Thuis
Fluiten: Frank Schuermans en 1 x Team Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten