Wedstrijden

Meisjes A
ZMA07 - HOCO MA4
14:50
Thuis
ZMA07 - Tempo MA4
15:40
Uit
Meisjes B
ZMB05 - HOCO MB4
14:25
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
ZMB05 - Waalwijk MB1
16:05
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock
ZMB11 - mhct MB2
12:20
Uit
ZMB11 - Tempo MB4
13:10
Uit
Meisjes C
ZMC04 - Push MC3
13:50
Thuis
ZMC04 - Breda MC2
14:40
Uit
ZMC06 - Etten-Leur MC5
11:00
Thuis
Fluiten: ZJA04
ZMC06 - Goirle MC2
12:40
Thuis
Fluiten: Lucca de Winter
ZMC07 - Were Di Tilburg MC3
15:20
Thuis
ZMC07 - Berkel Enschot MC4
16:10
Uit
ZMC08 - MHC Udenhout MC1
13:30
Thuis
Fluiten: ZJA02
ZMC08 - Oirschot MC3
15:10
Thuis
Fluiten: ZJA02
ZMC12 - Eersel MC3
11:50
Uit
ZMC12 - Des MC5
12:40
Thuis
ZMC21c - Push MC21C
16:50
Thuis
ZMC21c - Were Di Tilburg MC21C
17:40
Uit
Meisjes D
ZMD03 - Etten-Leur MD3
10:30
Uit
ZMD03 - Hilvarenbeek MD1
11:20
Thuis
ZMD07 - Gemert MD2
11:00
Thuis
Fluiten: ZMB05
ZMD07 - Goirle MD3
12:40
Thuis
Fluiten: ZMB05
Meisjes E
ZM8E1 - Oranje-Rood M8E1
09:00
Uit
ZM8E1 - Den Bosch M8E1
09:30
Thuis
ZM8E2 - Were Di Tilburg M8E1
09:30
Uit
ZM8E2 - Hilvarenbeek M8E1
10:00
Thuis
ZM8E3 - Drunen M8E1
09:00
Thuis
ZM8E3 - MOP M8E2
10:30
Thuis
ZM8E6 - Berkel Enschot M8E2
09:00
Thuis
ZM8E6 - MHCdeDommel M8E1
10:30
Thuis
Jongens A
ZJA02 - zwartwit JA2
16:00
Thuis
Fluiten: Karl Mulder en Ronald Daems
ZJA03 - Den Bosch JA4
12:35
Thuis
ZJA03 - Warande JA3
13:25
Uit
ZJA04 - Vlijmen JA1
13:30
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
Jongens B
ZJB03 - Tempo JB1
15:20
Thuis
ZJB03 - Waalwijk JB1
16:10
Thuis
ZJB04 - Liberty JB1
12:20
Uit
ZJB04 - Oudenbosch JB1
13:10
Uit
Jongens C
JC01 - Oefenwedstrijd
10:30 - KG 3 RABO
Thuis
ZJC02 - HOCO JC1
09:00
Uit
ZJC02 - Den Bosch JC3
09:50
Uit
ZJC04 - MHC Olympia JC1
13:05
Thuis
ZJC04 - Liberty JC1
13:55
Uit
Jongens E
ZJ8E1 - MOP J8E1
09:00
Uit
ZJ8E1 - Breda J8E1
09:30
Thuis
ZJ8E2 - Drunen J8E1
13:15
Uit
ZJ8E2 - Goirle J8E1
13:45
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Drunen M8E1 - DES M8E2
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Berkel-Enschot M8E2 - Were Di M8E3
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Were Di M8E3 - Dommel M8E1
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL DES M8E2 - MOP M8E2
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Goirle MD3 - Gemert MD2
11:50
Thuis
Fluiten: ZMB05
ZAALBLOK - ZAAL Goirle MC2 - Etten-Leur MC5
11:50
Thuis
Fluiten: ZJA04
ZAALBLOK - ZAAL Oirschot MC3 - Udenhout MC1
14:20
Thuis
Fluiten: ZJA02
ZAALBLOK - ZAAL HOCO MB4 - Waalwijk MB1
15:15
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock
ZAALBLOK - ZAAL Zwart-Wit JA2 - Liberty JA1
16:50
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten