Wedstrijden

Dames
ZD01 - MEP D1
13:00
Thuis
ZD01 - HC Helmond D1
15:00
Uit
Meisjes B
ZMB02 - mhct MB1
14:45
Uit
ZMB02 - zwartwit MB2
15:35
Uit
ZMB04 - Were Di Tilburg MB2
14:00
Thuis
Fluiten: Peter Duijvestijn
ZMB04 - Push MB2
15:40
Uit
ZMB09 - Drunen MB4
13:50
Uit
ZMB09 - DVS MB3
14:40
Uit
ZMB13 - Hilvarenbeek MB4
11:30
Uit
ZMB13 - MHC Udenhout MB2
12:20
Uit
Meisjes C
ZMC03 - Vlijmen MC1
11:30
Thuis
Fluiten: ZJB21c
ZMC03 - Oirschot MC1
13:10
Thuis
Fluiten: ZJB21c
ZMC04 - Warande MC2
11:30
Thuis
Fluiten: ZJA04
ZMC04 - Liberty MC1
13:10
Thuis
Fluiten: ZJA04
ZMC05 - Etten-Leur MC2
09:00
Thuis
Fluiten: Lieke Leeggangers en Ottelien Hopstaken
ZMC05 - Push MC5
10:40
Uit
ZMC12 - MHC Udenhout MC3
09:00
Thuis
Fluiten: ZJB03
ZMC12 - Eersel MC3
10:40
Thuis
Fluiten: ZJB03
Meisjes E
ZM8E4 - zwartwit M8E5
15:00
Uit
ZM8E4 - Des M8E3
15:30
Uit
Heren
H01 - Oefenwedstrijd
11:20 - KG 3 RABO
Thuis
ZH01 - Were Di Tilburg H1
15:00
Thuis
ZH01 - Etten-Leur H1
17:00
Uit
Jongens A
ZJA04 - Berkel Enschot Berkel-Enschot JA2
16:30
Thuis
Fluiten: Lesley Kesting en Jarno Rodrigues de Miranda
ZJA04 - Tempo JA2
18:10
Thuis
Fluiten: Jarno Rodrigues de Miranda en Tijs Duijzer
Jongens B
ZJB03 - HOCO JB2
16:30
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
ZJB03 - Goirle JB1
18:10
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
ZJB21c - MEP JB21C
14:00
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock en Jaap Schuller
ZJB21c - Warande JB21C
15:40
Thuis
Fluiten: Jaap Schuller en Ferenc de Kock
Jongens C
ZJC02 - Etten-Leur JC1
15:30
Uit
ZJC02 - HOCO JC1
16:20
Thuis
Jongens D
ZJD03 - Goirle JD2
14:30
Uit
ZJD03 - Drunen JD1
15:20
Uit
Jongens E
ZJ8E3 - Hilvarenbeek J8E1
10:00
Uit
ZJ8E3 - Des J8E2
10:30
Uit
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Push MC5 - Etten-Leur MC2
09:50
Thuis
Fluiten: Ottelien Hopstaken en Lieke Leeggangers
ZAALBLOK - ZAAL Eersel MC3 - Udenhout MC3
09:50
Thuis
Fluiten: ZJB03
ZAALBLOK - ZAAL Oirschot MC1 - Vlijmen MC1
12:20
Thuis
Fluiten: Sjoerd de Sevaux
ZAALBLOK - ZAAL Liberty MC1 - Warande MC2
12:20
Thuis
Fluiten: ZJA04
ZAALBLOK - ZAAL Warande JB21C - MEP JB21C
14:50
Thuis
Fluiten: Ferenc de Kock en Jaap Schuller
ZAALBLOK - ZAAL Were Di MB2 - Push MB2
14:50
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
ZAALBLOK - ZAAL HOCO JB2 - Goirle JB1
17:20
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire
ZAALBLOK - ZAAL Berkel-Enschot JA2 - Tempo JA2
17:20
Thuis
Fluiten: Tijs Duijzer en Jarno Rodrigues de Miranda
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten