Wedstrijden

Meisjes A
ZMA01 - Push MA1
16:40
Uit
ZMA01 - Den Bosch MA1
18:20
Uit
ZMA07 - Vlijmen MA2
16:25
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Jean Paul Gregoire
ZMA07 - Warande MA3
18:10
Uit
Meisjes B
ZMB01 - HOCO MB1
14:00
Uit
ZMB01 - H.O.D. MB1
14:50
Thuis
ZMB03 - Tempo MB3
13:30
Uit
ZMB03 - Pelikaan MB2
14:20
Thuis
ZMB05 - Oranje-Rood MB5
16:50
Uit
ZMB05 - Waalwijk MB1
17:40
Uit
ZMB06 - Oranje-Rood MB6
16:30
Uit
ZMB06 - Berkel Enschot MB2
17:20
Uit
ZMB10 - Nuenen MB3
17:20
Thuis
Fluiten: Dirk van der Sanden en Thijmen de Kock
ZMB10 - Were Di Tilburg MB5
19:00
Thuis
Fluiten: Dirk van der Sanden en Thijmen de Kock
Meisjes C
ZMC06 - Tempo MC3
17:20
Uit
ZMC06 - Berkel Enschot MC3
18:10
Uit
ZMC09 - Warande MC5
14:05
Uit
ZMC09 - Drunen MC4
14:55
Thuis
ZMC10 - Berkel Enschot MC5
14:50
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Fleur Somers
ZMC10 - Tempo MC5
16:30
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Fleur Somers
ZMC12 - HOCO MC7
13:55
Thuis
Fluiten: ZMA07
ZMC12 - mhct MC4
15:35
Thuis
Fluiten: ZMA07
Meisjes D
ZMD03 - Hilvarenbeek MD1
14:00
Uit
ZMD03 - Berkel Enschot MD2
14:50
Thuis
ZMD04 - Hilvarenbeek MD2
09:00
Uit
ZMD04 - Vlijmen MD1
09:50
Uit
Meisjes E
ZM8E4 - Etten-Leur M8E2
13:30
Uit
ZM8E4 - ZwartWit M8E5
14:00
Thuis
ZM8E5 - Den Bosch M8E4
09:30
Thuis
ZM8E5 - Drunen M8E2
10:00
Uit
ZM8E6 - Were Di Tilburg M8E3
13:00
Thuis
ZM8E6 - Berkel Enschot M8E2
13:30
Uit
ZM8E8 - Waalwijk M8E2
11:00
Thuis
ZM8E8 - Des M8E4
12:30
Thuis
ZM8E9 - Waalwijk M8E2
11:30
Uit
ZM8E9 - Des M8E4
12:00
Thuis
Jongens A
ZJA01 - Rosmalen JA1
17:30
Uit
ZJA01 - Oranje-Rood JA2
18:20
Thuis
Jongens B
ZJB01 - HC Helmond JB1
13:20
Thuis
ZJB01 - Push JB1
14:10
Thuis
ZJB02 - Warande JB1
17:05
Uit
ZJB02 - Were Di Tilburg JB1
17:55
Thuis
Jongens C
ZJC01 - Oranje-Rood JC1
09:00
Thuis
Fluiten: Noud Borsten en Gijs Smits
ZJC01 - Geel Zwart JC1
11:30
Thuis
Fluiten: Noud Borsten en Gijs Smits
ZJC04 - Goes JC1
12:20
Thuis
ZJC04 - Liberty JC1
14:00
Thuis
Jongens D
ZJD04 - HCGR JD2
12:15
Uit
ZJD04 - Vlijmen JD1
13:05
Uit
ZJD21c - MOP JD1
13:00
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Ferenc de Kock
Jongens E
ZJ8E2 - Drunen J8E1
09:00
Thuis
ZJ8E2 - Vlijmen J8E1
10:30
Thuis
Overig
ZAALBLOK - ZAAL Drunen J8E1 - Waalwijk J8E1 / DES J8E1
09:30
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL MOP JC1 - Geel-Zwart JC1
09:50
Thuis
Fluiten: Gijs Smits en Noud Borsten
ZAALBLOK - ZAAL Vlijmen J8E1 - Waalwijk J8E1 / DES J8E1
10:00
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL MOP JC1 - Oranje-Rood JC1
10:40
Thuis
Fluiten: Noud Borsten en Gijs Smits
ZAALBLOK - ZAAL Liberty JC1 - Goes JC1
13:10
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Oss JD1 - MOP JD1
13:50
Thuis
ZAALBLOK - ZAAL Teteringen MC4 - HOCO MC7
14:45
Thuis
Fluiten: ZMA07
ZAALBLOK - ZAAL Tempo MC5 - Berkel-Enschot MC5
15:40
Thuis
Fluiten: 1 x Team Scheidsrechter en Fleur Somers
ZAALBLOK - ZAAL Vlijmen MA2 - Warande MA3
17:20
Thuis
Fluiten: Jean Paul Gregoire en 1 x Team Scheidsrechter
ZAALBLOK - ZAAL Nuenen MB3 - Were Di MB5
18:10
Thuis
Fluiten: Thijmen de Kock
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten