Teamindeling meisjes C
27-6-2012  | 
De teamindeling Meisjes C voor het komende seizoen :

Tip : Met <Ctrl> + F kun je eenvoudig zoeken in deze pagina

Meisjes C


MC3 1e klasse MC4 1e klasse MC5 1e klasse

Isa Bosmans
Amber de Danschutter
Jules van den Berg

Zoe van Gastel
Jeske Geboers
Inge Bosch

Amber van Gestel
Anouk van Gool
Roos Hendriks

Myrlin de Graaf
Julie van Hout
Kirsten van Hest

Lotte van Kuijk
Maure Joosen
Romy de Hoog

Eva Looijkens
Sabrina Khanfir (K)
Jackie Janszen

Lonneke Mutsaers
Sophie de Kok
Wietske Kieboom

Kylène Oprinsen
Pleun de Kok
Elise Lie

Nikki Pije
Pip Lemmen
Mirthe Peters

Lieke Schuller
Anneloor Memelink
Dieuwertje van de Rande

Anke Sleutjes
Femke Oliekan
Anika van Tilburg

Lotte Strijbos
Fiona Rigutto
Linn van Velzen

Veerle Verhoeven (K)
Fleur van Schijndel
Inez Voogd

Maud van der Wouw
Evi Wijnands
Fleur Vos






MC6 2e klasse MC7 2e klasse MC8 2e klasse

Julie Bouckaert
Luna Brekelmans
Jill van Belkom

Fleur Bremer
Marit van Gool
Sofie Brock

Evelien Broeren
Céline Haens
Isabel Dooms

Diede Deneef
Julie van den Heuvel
Lisa de Hondt

Sam van Erven
Mylou Jacobs
Robin van Hoof

Loutje van Gastel
Sanna Kardamanidis
Julie Hoogardie

Lotte Heyligers
Isa Koehof
Indi Hoorweg

Marlies van Ierland
Nikki Lucassen
Danique van Lieshout

Julie van Laarhoven
Valerie Oostelbos
Bente van der Poel

Bo Rijken
Isa Sopamena
Jaimy van Roessel

Puck Sanders van Well
Juliette Speck
Renske Soumah

Suzette Verveer
Linde van Woensel
Jitske de Vries

Iris van Vliet
Chrissie Tukker
Marlou Wijnans

Frederique van der Wee









MC9 3e klasse MC10 3e klasse MC11 3e klasse

Noor Bredo
Nadja Alexandrov
Fleur Akkermans

Fleur Bredo
Tess van Bokhoven
Cezanne Biemans

Ingeborg Haers
Pien van den Braak
Susanne Broekhoff

Tinca Kleijnen
Veronique van Dorp
Meike Heemels

Kiki Koense
Marte Goes
Lotte van Huijkelom

Lisa Koops
Lieke Hamers
Fabienne Joore

Renske de Korte
Lisa Krijnen
Moony-Juna Kox

Imke van der Linden
Valerie de Kroon
Maureen Kremers

Anne Schaeffer
Georgette van Loon
Lotte van der Net

Sofieke Smulders
Vivian Pijnenburg
Anne Oosterveen

Lieke van Turnhout
Pleun de Rooij
Noa Somers

Evelien Westland
Tessa Schuerman
Jolie Vermeulen

Britt van de Wouw
Romy Zijlstra
Merel Vrins






MC12 3e klasse MC13 3e klasse MC14 4e klasse

Ghislaine Aouragh
Imke Bekkers
Mette Blaauwbroek

Charlotte van Bergen
Lotte van den Brekel
Charlotte Boormans

Jorijn van den Boom
Imke van Gils
Dewy de Brujn

Kirsten Buitenhuis
Anouk Martens
Gijsje Holswilder

Elise van Gool
Fleur van der Meijs
Megan Knepflé

Noortje Israel
Sammie Musters
Sophie Legro

Iris van Keulen
Imke Mutsaers
Skylar van de Lisdonk

Floor Limbeek
Robin van Noort
Liz van de Luijtgaarden

Lisette Neyari
Jeske Smolders
Carlijn Metzemakers

Louise Penners
Elise Smulders
Britt Oomens

Jada Rietdijk
Tessa Spee
Nienke Pigmans

Anne Voermans
Milou Stevens
Loes van Putten

Sophie Vermeer
Aafje Tukker
Julia Sanders

Tess Willemse
Ilse Willems
Lonneke Tieleman
 
 
 
 

terug naar vorige scherm
HC Tilburg
Bredaseweg 447, 5036 NA Tilburg
Google maps

Postadres:
Postbus 1176, 5004 BD Tilburg
Gefeliciteerd
Roos Brands
Sabine Damen
Claartje van Iersel
Benthe Lautenbach
Maxime Majoie
Yfke van der Schoot
Anja Simons
Moniek Simons
Lieke van Turnhout
Pom van de Ven
Lilian Verschuuren
Lieke van Woerkom
Emma van Zelst
Agenda
Sponsoren